اخبار, اخبار شرکت ها

گارانتی پارس شعاع توس

اطلاعیه جدید شرکت پارس شعاع توس در آبان ماه ۱۴۰۰ حاکی از تغییراتی در خصوص ضمانت محصولات این شرکت می‌باشد. تا قبل از این اطلاعیه کلیه چراغ های LED پارس شعاع توس دارای ۲سال ضمانت و لامپ‌های LED آن دارای ۱سال ضمانت بودند.

شرایط جدید گارانتی پارس شعاع توس:

۱- لامپ‌ها ۱سال ضمانت تعویض
۲- پروژکتورها، پنل‌های ۶۰در۶۰، چراغ‌های خطی پارس شعاع ۶۰سانت و بلندتر، مدل رونا ۳۰وات و توان‌های بالاتر، چراغ هارمونیک، چراغ های ریلی۳۰و ۵۰ وات از تاریخ درج شده برروی بدنه تا ۶ماه ضمانت تعویض و تا ۱۸ماه شامل ضمانت تعمیر می‌شوند.
۳- کلیدخودکار مینیاتوری ۵سال ضمانت تعویض

نکات:

محصولات این مجموعه فقط برای یکبار و در صورت نداشتن عیوب فیزیکی با رعایت نکات ایمنی، جدا نشدن قطعات از یک دیگر و عدم مخدوش شدن لیبل و هولوگرام به مدت می باشند. توجه شود:

۱- در محیط‌های با بخـار آب زیاد استفاده نشود.
۲- در مدارهایی که دیمر (کم سـو کننده) وجود دارد استفاده نشود.
۳- در دمای محیط کمتر از ۵۰ درجه سانتیگراد استفاده شود.

باتوجه به اینکه گارانتی محصولات برای یکبار می‌باشد، فروشنده در زمان تعویض چراغ معیوب ، تاریخ گارانتی محصول جدید را مخدوش می‌نماید.

مدت گارانتی لامپ و چراغ را از کجا بفهمیم؟

بطور کلی در صنعت الکتریک گارانتی اغلب محصولات برروی بدنه نوشته شده است، اغلب تایم نوشته شده به معنای پایان گارنتی است. در برخی از محصولات ممکن است تاریخ اتمام گارانتی به صورت اعداد پشت سر هم مثلا ۰۱۰۸ باشد، اینبه معنای اتمام گارانتی در پایان ماه ۸ام ۱۴۰۱ می باشد.

چطور از گارانتی استفاده کنیم؟

برای استفاده از گارانتی نیازی به نگهداری بسته‌بندی و فاکتور نیست، اما برای محصولات پارس شعاع درصورتی که محصول را بدون کارتن به فروشنده تحویل دهید فروشنده محصول جدید را با مخدوش کردن گارانتی و بدون کارتن تحویل شما می‌دهد.

باتوجه به اینکه خرید کالا و سودرسانی شما به یک فروشگاه است، برای خدمات پس از فروش و استفاده از گارانتی، عرفا باید به همان فروشگاه رجوع نمایید، در صورتی که به هر دلیلی این امر ممکن نیست، باید با گروه پارس شعاع با شماره ۰۵۱۳۱۵۲۵ تماس بگیرید تا نزدیک‌ترین عاملیت را به شما معرفی کنند.

با توجه به صحبت های اخیر این شرکت، ممکن است گارانتی دوسال فعلا تغییر نکند.

بازگشت به لیست