لوگو شرکت پارت الکتریکشرکت پارت الکتریکی در سال 1364 هجری شمسی با هدف تولید محصولات الکتریکی در استان البرز ایران تاسیس شد. می‌توان گفت، پارت الکتریک یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های تولید محصولات برقی می‌باشد. این شرکت طی سال‌ها کسب تجربه و اعتمادسازی برای مشتریان توانسته به یکی از شناخته شده ترین شرکت‌ها در صنعت کالای برق تبدیل شود.

محصولات پارت الکتریک

محصولات پارت الکتریک یکی از کامل‌ترین سبدهای کالا در صنعت برق می باشد. کیفیت بالای محصولات این شرکت در آزمایشگاه‌های جهانی مورد تایید قرار گرفته.سبد کالای محصولات پارت الکتریک شامل موارد زیر است.

موارد بالا تنها قسمتی از محصولات این شرکت می باشد و دارای انواع و مدل‌های بسیاری است.

کیفیت بالای محصولات پارت الکتریک

شركت پارت الكتريک با تكيه بر نيروهاى مجرب و با ايجاد آزمايشگاه همكار سازمان ملى استاندارد و استفاده از روش هاى نوين توليد طى ربع قرن تلاش و با تاكيد بر كيفيت و دوام و ايجاد آرامش خاطر براى مصرف كننده به عنوان يك برند ملى شناخته شده است. چرا که  هرگز كيفيت را فداى منافع زودگذر نكرد. دريافت گواهى كيفيت اروپا ( CE ) و اخذ لوح طلائى بهترين واحد كيفى در سالهاى متمادی از جمله 1391 و 1392 گواه اين ادعای  است.

فروشگاه کالای برق، به عنوان یک بازار جامع محصولات الکتریکی، این امکان را فراهم آورده تا با خرید اینترنتی بتوانید محصولات این شرکت را تهیه کنید. خرید اینترنتی محصولات پارت الکتریک از سایت کالای برق در سراسر کشور امکان پدیر می باشد.

نمایش 1–20 از 33 نتیجه