اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

دسته‌بندی محصولات پارس شعاع

جدیدترین لیست قیمت پارس شعاع توس
1402/12/10
جدیدترین لیست قیمت پارس شعاع تابا (والانور)
1402/06/19

محصولات پرفروش پارس شعاع

خرید محصولات پارس شعاع توس

شرکت پارس شعاع توس

در یکم آذر ماه حدود 20 سال پیش، چند مرد قدیمی بازار صنف الکتریک دور هم جمع شدند و اولین کارخانه خود را در شهرک صنعتی توس تاسیس کردند. در ابتدا این مجموعه با لامپ مهتابی فلورسنت کار خود را شروع کرد، که در آن زمان خط تولید مهتابی لومیلوکس T8 بخاطر کیفیت نور زبان زد عام و خاص شده بود. بعد از آن بخاطر کوچک بودن شرکت و عدم توان رقابت، مجبور به فروش خط تولید مهتابی به شرکت پارس شهاب شدند. اما این پایان قصه آنها نبود بلکه که این شروع تولید لامپ کم مصرف شد. رفته رفته با رشد تکنولوژی LED و پررنگ شدن آن در صنعت روشنایی، خط تولید لامپ کم مصرف جای خود را به خطوط لامپ ال ای دی داد.

در حال حاضر با تاسیس چندین واحد تولیدی با نام های تجاری “پارس شعاع توس” برای کارخانه های مشهد و “والانور” به عنوان برند مجموعه کارخانه های یزد مشغول به تولید انواع محصولات روشنایی LED است. بر اساس شواهد امروز گروه پارس شعاع بزرگ ترین شرکت تولید لامپ و چراغ ایران است، چه از لحاظ حجم تولید، مقدار ایرانی بودن کالاها و تعداد نیروی کار است، برای مثال تعداد پرسنل مستقیم این گروه به 1.500 نفر رسیده که در ایران و صنعت روشنایی یا حتی صنعت برق، رقم بسیار قابل توجهی است.

رویالوکس آخرین فرزند و برند محصولات وارداتی گروه پارس شعاع است. ریسه نوری رویالوکس ، لامپ ادیسونی و باتری از جمله محصولات این برند هستند.

سبد کالا

محصولاتی که تولید آن ها بخاطر عدم تکنولوژی یا تیراژ پایین، صرفه تولید ندارند و اینجاست که

پارس شعاع عاشق نور است، 90 درصد سبد این شرکت مختص محصولات روشنایی اعم از روشنایی داخل ساختمان و خارج ساختمان است. لیست دسته بندی محصولات آن عبارت است از:

بیشتر بخوانید

دفتر پخش پارس شعاع توس و والانور در تهران و مشهد

شرکت روشن نگار شمس با نام تجاری سایت کالای برق به عنوان نمایندگی فروش محصولات پارس شعاع توس و والانور این امکان را ایجاد کرده تا با خرید اینترنتی، در هر کجای کشور عزیزمان ایران، از محصولات این شرکت با قیمت عمده و همکاری بهره‌مند شوید.

واحد های مهم این شرکت:

تحقیق و توسعه 

این شرکت، با بهره گیری از متخصصین مجرب الکترونیک و مکانیک، نقش محوری و موثری در طراحی و بهبود مستمر محصولات ایفا می کند. همچنین این واحد با استفاده از ظرفیت‌های تولید داخل کشور، تاثیر بسزایی بر کاهش و رفع نیاز به واردات گذاشته است.

کنترل کیفیت و آزمایشگاه QC

واحد QC پارس شعاع به عنوان آزمایشگاه همکار اداره استاندار است، این بالاترین سطحی است که یک آزمایشگاه میتواند داشته باشد، و به این معنی است که مورد اعتماد استاندارد ایران است، تست نهایی کیفیت محصولات چندین شرکت دیگر نیز توسط این واحد انجام می‌شود.

وظیفه داخل سازمانی کنترل کیفت، بررسی کالاهای در حین تولید و کالاهایی که هنوز به عرضه عمومی نرسیده است می‌باشد، به همین خاطر ما با خیال راحت لامپ پارس شعاع را عرضه می‌کنیم، شما هم با خیال راحت آن را استفاده کنید چرا که قبلا همه بررسی های آن انجام شده است. برای اطمینان خاطر بیشتر، همگی محصولات را حداقل 12ماه گارانتی کرده اند. پیشنهاد می‌کنیم متن گارانتی پارس شعاع را بخوانید.