اخبار, اخبار شرکت ها

دستور العمل ضمانت و گارانتی پارس شعاع توس

اطلاعیه جدید شرکت پارس شعاع توس در دی ماه 1402 حاکی از تغییراتی در خصوص گارانتی محصولات این شرکت می‌باشد. تا قبل از این اطلاعیه کلیه چراغ های LED پارس شعاع توس دارای 2 سال ضمانت و لامپ‌های LED آن دارای 1سال ضمانت بودند.

شرایط جدید گارانتی پارس شعاع توس:

  1. لامپ‌ها 1سال ضمانت تعویض
  2. پروژکتورهای پارس شعاع توس، پنل‌های 60در60، چراغ‌های خطی پارس شعاع 60سانت و بلندتر، مدل رونا 30وات و توان‌های بالاتر، چراغ هارمونیک، چراغ های ریلی وات از تاریخ درج شده برروی بدنه تا 6 ماه ضمانت تعویض و تا 18 ماه شامل ضمانت تعمیر می‌شوند.
  3. کلیدخودکار مینیاتوری 5سال ضمانت تعویض
  4. انواع ریسه شلنگی والا نور بمدت 1 سال دارای گارانتی تعویض برای هر 1 متر است.

نکات:

محصولات این مجموعه فقط برای یکبار و در صورت نداشتن عیوب فیزیکی با رعایت نکات ایمنی، جدا نشدن قطعات از یک دیگر و عدم مخدوش شدن لیبل و هولوگرام به مدت می باشند. شرایط گارانتی اکثر محصولات پارس شعاع بر روی بسته بندی آن ثبت شده است. توجه شود:

  • در محیط‌های با بخـار آب زیاد استفاده نشود.
  • در مدارهایی که دیمر (کم سـو کننده) وجود دارد استفاده نشود.
  • در دمای محیط کمتر از ۵۰ درجه سانتیگراد استفاده شود.

باتوجه به اینکه گارانتی محصولات برای یکبار می‌باشد، فروشنده در زمان تعویض چراغ معیوب ، تاریخ گارانتی محصول جدید را مخدوش می‌نماید.

مدت گارانتی لامپ و چراغ را از کجا بفهمیم؟

بطور کلی در صنعت الکتریک گارانتی اغلب محصولات برروی بدنه نوشته شده است، اغلب تایم نوشته شده به معنای پایان گارنتی است. در برخی از محصولات ممکن است تاریخ اتمام گارانتی به صورت اعداد پشت سر هم مثلا 0108 باشد، اینبه معنای اتمام گارانتی در پایان ماه 8ام 1401 می باشد.

چطور از گارانتی پارس شعاع استفاده کنیم؟

برای استفاده از گارانتی پارس شعاع توس نیازی به نگهداری بسته‌ بندی یا فاکتور نیست. اما برای محصولات پارس شعاع درصورتی که محصول را بدون کارتن به فروشنده تحویل دهید فروشنده محصول جدید را با مخدوش کردن گارانتی و بدون کارتن تحویل شما می‌دهد.

باتوجه به اینکه خرید کالا و سودرسانی شما به یک فروشگاه است، برای خدمات پس از فروش و استفاده از گارانتی، عرفا باید به همان فروشگاه رجوع نمایید. در صورتی که به هر دلیلی این امر ممکن نیست، باید با گروه پارس شعاع با شماره 05131525 تماس بگیرید تا نزدیک‌ترین عاملیت را به شما معرفی کنند.

با توجه به صحبت های اخیر این شرکت، ممکن است ضمانت دو سال فعلا تغییر نکند.

 

دانلود دستور العمل ضمانت و گارانتی پارس شعاع

تاریخ انتشار:دی ماه 1402

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *