نمایش 1–20 از 143 نتیجه

والا نور یکی از نام‌ های تجاری شرکت پارس شعاع تابا می باشد. شرکت پارس شعاع تابا در سال 1394 و عمده آن تولید محصولات روشنایی از جمله لامپ ال ای دی LED، پنل و چراغ سقفی، چراغ خطی، پروژکتور LED و سایر اقلام روشنایی می باشد.

این شرکت دارای خطوط SMT، تولید برد مدار چاپی PCB، دایکست آلومینیوم، شات بلاست، اکسترود پلاستیک، تزریق پلاستیک افقی، دایکات، فلزکاری و پرس، دستگاه‌های برش CNC و سالن‌های مونتاژ می‌باشد.

شرکت پارس شعاع توس با بیش از 20 سال سابقه، تولید کننده پیشرو در صنعت روشنایی می باشد. این شرکت با تاسیس دو واحد تولیدی “پارس شعاع توس” و “پارس شعاع تابا (والا نور)” و عرصه‌ای بالغ بر 100,000 متر مربع، برای بیش از 1,400 نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد کرده است.

شرکت‌های پارس شعاع توس و پارس شعاع تابا با شخصیت حقوقی مجزا، از نظر خط ‌مشی کیفی و گارانتی محصولات کاملا یکسان و منطبق بر ضوابط گروه پارس شعاع می‌باشند.

واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه این شرکت، با انجام آزمایشات مداوم و دوره‌ای از سطح بالای کیفیت محصولات اطمینان کسب می کنند. محصولات والا نور با گارانتی حداقل 12 ماه عرضه می شوند که مصرف کنندگان را نسبت به با کیفیت بودن محصولات مطمئن می سازد.

شرکت کالای برق به عنوان نمایندگی رسمی فروش محصولات والا نور، این امکان را ایجاد کرده تا با خرید اینترنتی، در هر کجای کشور عزیزمان ایران، از محصولات این شرکت بهره‌مند شوید.

سایت شرکت:  parsshoa.co