برند لوپ لایت، از زیر مجموعه‌های شرکت نیک تاب نور یزد از اولین تولیدکنندگان ایرانی ریسه نور، یا همان شلنگ نوری است.

گروه صنعتی نیک تاب نور یزد با نشان تجاری Loop light در سال ۱۳۹۸ آغاز به کار کرد. در ابتدا لوپ لایت تیمی متشکل از افراد متخصص و توانا در طراحی و تولید تشکیل داد. این تیم محصولات نوینی را روانه بازار می کنند. لوپ لایت شامل طراحان داخلی، معمارها، مهندسان تولید، هنرمندان و تکنسین هاییست. این تیم خلاقیت را با دانش پیوند زدند تا روشنایی را از مسیر استعداد و هنر وارد منزل و محل کار شما کنند. لوپ لایت با تلفیق هنر و مهندسی محصولات جدید و نوآورانه ای را ارائه کرد که نمونه آن در کشور دیده نشده بود. همچنین تیم ما دانش بومی و هنر اصیل ایرانی را تبدیل به تجارتی جهانی کرده است. لوپ لایت برندی آشنا در حوزه روشنایی در عرصه جهانی می باشد. تولیدات اصلی این شرکت مقاطع نوری LED اعم از ریسه های ۱۲ ولت و ۲۲۰ ولت است. در حال حاضر شرکت نیک تاب نور یزد به عنوان اولین و بزرگ ترین تولید کننده ریسه های LED و نئون فلکس با تکنولوژی بدون سیم در خاورمیانه برطرف کننده بخش انبوهی از نیاز بازار داخلی و خارجی می باشد.

گروه تجاری لوپ لایت همچنان در حال رشد است. در حال حاضر بیش از ۸۰ مهندس، طراح و تکنسین در واحد های مختلف این شرکت در حال فعالیت هستند.

رویکرد لوپ لایت

رویکرد همیشگی لوپ لایت در انجام کارها ارج نهادن به هنر، صداقت و کارآیی است. به همین دلیل است که شما در تمام محصولات این شرکت می توانید تلفیق هنر اصیل ایرانی و مدرن، سادگی و صمیمیت و در عین حال کاربردی و کارآ بودن را مشاهده کنید. سرلوحه قرار دادن صداقت و صمیمیت موجب جذب مشتریان وفادار برای لوپ لایت شده است. به نحوی که مشتریان طراحی بخشی از خانه یا محل کار خود را با اطمینان خاطر به این شرکت می سپارند. آن ها همچنان نظرات و پیشنهادات خود را با لوپ لایت در میان می گذارند. این نظرات می تواند الهام بخش کارشناسان ما باشد. بنابراین، ما تضمین می دهیم که در صورت انتخاب لوپ لایت، کارشناسان ما ارتباط نزدیکی با شما خواهند داشت. بنابراین نیازهای شما به مشاوره، راهنمایی تامین میشود و انجام کارها مطابق با نظر و سلیقه شما صورت میگیرد.

چشم انداز لوپ لایت

هنر لوپ لایت طراحی بر اساس روشنایی است. طراحی برای ما فقط تولید یک محصول نیست. بلکه در اختیار گرفتن نبض زندگی از طریق الهام بخشی محل زندگی و کار است. لوپ لایت مشتریان را تشویق می کند تا طراح، سازنده، شاعر و رهبر اکستر فضای زندگی و کار خود باشند. روشنایی اساس کار طراحی فضاست که تاثیر مستقیمی روی خلق و خوی فضای زندگی می گذارد. چشم انداز گروه لوپ لایت در اختیار گرفتن سهم بیشتری از بازار داخل و حضور قدرتمندتر در بازارهای جهانی هست. در این راستا ابتدا زیرساخت های مورد نیاز سخت افزاری و نرم افزاری به دست توانمند متخصصین ایرانی و با مشورت و راهنمایی کارشناسان صاحب نام خارجی فراهم شد. گام بعدی، تثبیت و ارتقای برند لوپ لایت است. این گام در تمامی واحدهای تولید، فروش، تحقیق و توسعه، طراحی محصول و مدیریت پیگیری می شود. بدون شک با اعتماد و حمایت هم وطنان عزیز، راه پر پیچ و خم استقلال اقتصادی و خودکفایی ایران بزرگ، برای گروه صنعتی لوپ لایت تسهیل خواهد شد. در نهایت هدف ما تنها یک چیز است: ایجاد فضای بهتر و زیباتر برای زندگی!

منبع: سایت لوپ لایت

در حال نمایش 12 نتیجه