آشنایی با افلاک الکتریک:

هلدینگ افلاک که شامل شرکت‌های :

  1. افلاک الکتریک خراسان (تولید کننده سیم و کابل ساختمانی)
  2. هومان تجارت افلاک (شرکت بازرگانی)
  3. مهر افلاک آریا (تولید کننده کابل‌های صنعتی)
  4. فیروزه پلیمر خراسان (تولید کننده گرانول PVC)
  5. فیروزه افلاک الکتریک کیش (متصدی امور واردات و صادرات)

می‌شود، سهم قابل توجهی از نیازهای داخلی و کشورهای همسایه را در این صنعت، مرتفع می‌سازد.

گروه کارخانجات افلاک به عنوان یک تولید کننده موفق سیم و کابل از طریق برنامه ریزی مداوم تحقیق و توسعه با تکیه بر کیفیت و مرغوبیت تولیدات خود و سبد محصولات شامل بیش از 200 نوع محصول مسی، آلومینیومی و مخابراتی و ظرفیت تولید 128.800 تن در سال ، یکی از بزرگ‌ترین واحـدهای تولیــدی ســـیم وکابـل در شــرق کشــــور ، بالغ بر 15 سال است که تولید و صادرات انواع سیم و کابل را به کشورهای منطقه آغاز کرد و با این اقدام پا به عرصه بازارهای جهانی و جذب مشتریان خارجی گذاشت و در همین راستا نایل به کسب عنوان صادرکننده نمونه ملی در سال 1398 گردید.

این مجموعه استاندارد تولیدات خود را علاوه بر گواهینامه تحقیق و توسعه،پروانه کاربرد علامت استاندارد سری ۶۰۷،پروانه کاربرد استاندارد سری 1-3569،گواهینامه عضویت انجمن آزمون و کالیبراسیون،گواهینامه عضویت در انجمن دارندگان نشان استاندارد، بر مبنای استانداردهای بین المللی نظیر گواهینامه تاییدیه استاندارد اروپا CE از موسسه TUV UNIVERSAL CERTIFICATION،گواهینامه بین المللی ISO9001 از موسسه TUV UNIVERSAL CERTIFICATION، گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه اکرودیته(همکار) و تحت نظر استاندارد ISO/IEC 17025 نیز منطبق کرد.

ما با در اختیار داشتن تجهیزات دقیق آزمایشگاهی و حضور متخصصین برجسته در زمینه انجام آزمونهای مختلف بر روی محصولات به ترویج محصولات استاندارد با هدف افزایش ضریب کیفیت محصولات می پردازیم و در راستای جلب رضایت مشتریان ، ثبات در کیفیت و رعایت حقوق مصرف کنندگان معتقدیم که کیفیت فراتر از باید است .

افلاک الکتریک خراسان، برای تولید محصولاتی با بالاترین کیفیت ممکن از دانش و دستگاه‌های روز اروپا استفاده می‌کند. اکثر دستگاه‌های مورد استفاده در کارخانه افلاک الکتریک، وارداتی و دارای بالاترین دقت در تولیدات می‌باشند.

تاریخچه:

یک مجموعه یکپارچه تحقیق و توسعه ، تولید و تجارت همزمان است که در ســـال ۱۳۸۶ شمسـی  با هدف  تولید بخشی از سـیم و کـابل ( مسـی و آلومینیومی ) جمهوری اسلامی ایران در زمینی بـه مسـاحت ۲۰۰۰۰ متـر مربع با ظرفیت تولید 3،200 تن در سال واقع در شهر نیـشابور تشکیل گردید.

این مجموعه موفق شده است با استفاده از دانش و ماشین آلات روز و با نگاه علمی به موضوعات و نیازهای روز بازار و همچنین به کارگیری پرسنل با تجربه و خلاق محصولات با کیفیتی را تولید نموده و گامهای موثری در زمینه تولید و توسعه بهترین کیفیت کالا برای مصرف‌کنندگان بردارد.

و هم اکنـون پـس ازگذشــت ۱۵ سـال با دارا بودن بالغ بر ۵۶۰۰۰ مترمربع سالن تولید و اداری،  در حدود ۲۵۰ نفر پرسنل و ظرفیت 128.800تن در سال یکی از بزرگ‌ترین واحـدهای تولیــدی ســـیم وکابـل در شــرق کشــــور محســـوب می‌شــود و توانسته است به توليد محصولات تخصصيتر روي آورد و در  حال حاضر افتخار ارائه خدمات و تامین اقلام ارگان های بزرگ کشوری از جمله نوسازی مدارس، علوم پزشکی، نیروی انتظامی ، توزیع برقهای استانی،استانداریها، شهرداریها، آستان قدس رضوی، توزیع نیرو،  فرودگاهها و…. را داشته باشد.

درسال  1390، ظرفیت پروانه بهره برداری  به 5،000 تن در سال افزایش یافته و توليدات با تنوع بيشتري ادامه يافت. پس از گذشت چندي با رويكرد توسعه بخشي به فعاليتهاي توليدي در مهر ماه سال 1391 شرکت تعاونی مهرافلاک آریا نیشابور در زمینی به مساحت به 16000 متر مربع به ظرفیت بهره برداری 11،400 تن در سال جهت افزايش سرعت وكيفيت و تنوع توليدات احداث شد و در سال 1399 به ظرفیت  بهره برداری 23،800 تن در سال نایل شد. شرکت فیروزه پلیمر خراسان با مساحت  2813 متر مربع به منظور تولید محصول کامپاند و گرانول سازی با ظرفیت  7،000 تن در سال احداث گردید. همچنین در سال 1397 شرکت هومان تجارت افلاک با هدف ارائه خدمات بازرگانی اعم از خرید ، فروش ،توزیع ، واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز منجمله کالاهای مربوط به حوزه صنعت برق ، طراحی و انتقال تکنولوژی و سرمایه از خارج به داخل کشور و از داخل به خارج کشور، شرکت در همایش ها و نمایشگاه ها و سمینارهای داخلی و خارجی،  در پنج شعبه در شهرهای تهران و مشهد تاسیس گردید و اینگونه مرزهای افلاک الکتریک خراسان در بازارهای خاورمیانه ، اروپا و آسیا گسترش پیدا کرد.

در سال ۱۳۹۰ آزمایشگاه اکرودیته شرکت صنایع سیم و کابل افلاک الکتریک خراسان با تکیه بر دانش متخصصان مجرب و آموزش دیده توانست گواهی تایید صلاحیت خود را به شماره KHR/2375  از اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی خراسان رضوی دریافت نموده و به عنوان واحد آزمایشگاهی اکرودیته سیم و کابل در شرق کشور آماده همکاری و عقد قرارداد با تمامی ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی، استاندارد، گمرکات، تولید کنندگان سیم و کابل و ادارات برق می باشد.

پس از کسب سالها تجربه در زمینه تولید  سـیم و کـابل و به دست آوردن شناخت جامع و دقیق از نیاز های روز منطقه ، توانسته است با عبور از مرزها و وارد شدن به بازاهای کشورهای همسایه، به قطب مهم و فعالی در صادرات و معرفی کالای با کیفیت ایرانی به دنیای بزرگ این صنعت تبدیل شود. این شرکت مفتخر است با بهره گیری از تجربیات ارزشمند و موفق سالهای گذشته و همکاری با کمپانی های معتبر اروپایی و آسیایی و با دراختیار داشتن پرسنل با تجربه و با رعایت استانداردهای کیفی با شتابی بیشتر از گذشته، جایگاه خود را در تولید، توزیع و صادرات سیم و کابل کشور ارتقا دهد و با توجه به استراتژي بلندمدت شركت مبني بر همگام بودن با تكنولوژي روز دنیا، تهيه تمام ماشين آلات و دستگاهها از بهترين و معتبرترين شركتهاي سازنده اروپایی و ترک صورت گرفته است .همچنین این شرکت کوشیده است تا با تولید بیش از 50 نوع محصول مخابراتی، قدمی در جهت تامین نیاز به این دسته از محصولات برداشته و با تکیه بر دانش مهندسین ایرانی، کشور را از واردات این محصولات بینیاز گرداند.

در این شرکت کوشش شده است تا اطلاعات اساسی و مورد نیاز در رابطه با حوزههای فعالیت و خدماتی که این شرکت ارائه می کند در اختیار مشتریان، اساتید، پژوهشگران، دانشجویان و صنعتگران قرار گیرد تا با ارتباطی سازنده از نظرات، پیشنهادات و انتقادات ایشان استفاده و انتظارات مشتریان خود را تأمین کرده و برای بهبود وضعیت موجود روند حرکتی بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا نهاده که کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک پیگیری شوند. در این راستا دپارتمانهای تخصصی این مجموعه افتخار مشاوره مهندسی و تامین اقلام مصرفی طیف گستردهای از مشتریان دولتی و خصوصی را مهیا نمودهاند که کیفیت در ارائه خدمات پس از فروش، جلب رضایتمندی حداکثری  و پاسخگویی سریع  و با دقت به مشتریان همواره در اولویت کاری این مجموعه قرار دارد. در همین راستا با هدف ارائه خدمات فروش و پس از فروش متناسب با نیاز مشتری اقدام به معرفی و ارائه محصولات ممتاز و با کیفیت به مصرف‌کنندگان محترم نموده است.

عزم و اراده هیئت مدیره و مدیریت ارشد سازمان نیز در طی سالیان متمادی، همواره به نحوی بوده که این مجموعه خصوصی را در جهت توسعه و تعالی رهنمون سازد و بیش از پیش ، بخشی از دغدغه های کار و اشتغال جوانان این مرزو بوم را مرتفع نماید. بدیهی است تلاش و سرمایه گذاری در این عرصه گسترده با مشکلات و چالشهای بسیاری همراه بوده است اما هدف کارآفرینی بطور مستقیم و غیر مستقیم مهمترین عاملی  بوده که فراتر از انگیزه های اقتصادی مدنظر قرار گرفته است.

نمایش 1–20 از 44 نتیجه