هیچ محصولی یافت نشد.

شرکت تکنولوژی Dahua Zhejiang، (تکنولوژی dahua) یک ارایه‌دهنده خدمات، راه‌حل اینترنت هوشمند محور است. براساس نوآوری‌های تکنولوژیکی، فن‌آوری dahua یک مجموعه راه‌حل‌های امنیتی نهایی، سیستم‌ها و خدمات را برای ایجاد ارزش برای عملیات‌های شهری، مدیریت شرکتی، و مصرف کنندگان ارائه می‌دهد.

در سال ۲۰۲۰ شرکت به مجموع درآمد عملیاتی USD۴.۰۶ میلیارد دلار دست یافت. بیش از ۱۸،۰۰۰ کارمند دارد که بیش از ۵۰ درصد از آن‌ها در R&D درگیر هستند. از آنجا که راه‌اندازی اولین کانال تعبیه‌شده در صنعت در سال ۲۰۰۲، با تخصیص تقریبی ۱۰% از درآمد فروش سالانه خود به R&D، به نوآوری‌های تکنولوژیکی تبدیل‌شده، همچنان به طور مداوم سرمایه‌گذاری خود را در بخش R&D افزایش داده است. این شرکت همچنان به اکتشاف فرصت‌های نوظهور بر پایه فن‌آوری‌های IOT ویدئویی ادامه می‌دهد و تاکنون کسب و کارها را در چشم‌انداز ماشینی، سیستم‌های ویدئو کنفرانس، هواپیماهای حرفه‌ای، سیستم‌های ایمنی آتش، فن‌آوری‌های خودرو، ذخیره‌سازی هوشمند، روباتیک، و… ایجاد کرده‌ است.

یک شبکه جهانی بازاریابی و خدمات جهانی، شرکت Dahua بیش از ۲۰۰ دفتر استانی در چین تاسیس کرده‌است و ۵۸ شرکت تابعه و دفاتر نمایندگی در سراسر آسیا، آمریکای شمالی، اروپا، آفریقا و مناطق دیگر برای ارائه خدمات سریع و با کیفیت بالا را پوشش می‌دهند. بعلاوه داهوا راه‌حل‌ها و خدمات خود را در ۱۸۰ کشور و مناطق مستقر کرده‌است و صنایع اصلی عمودی مانند را تحت پوشش قرار داده‌است.

شهر هوشمند، عبور و مرور، خرده فروشی، بانکداری و امورمالی، سیستم های انرژی و … از خدمات و محصولاتی هستند که داهوا در بسیاری ازمجموعه های بزرگ مانند نمایشگاه بین المللی چین، المپیک ریو، ساممیت هانگژو G20، شهر واتیکان، کارخانه آژانیتن تویوتا و خیلی پروژه‌های دیگر…

در ماه مه سال ۲۰۰۸، شرکت فن‌آوری dahua به عنوان یک شرکت ملی با فن‌آوری پیشرفته در بورس اوراق بهادار شنزن شرکت کرد (SZSE: ۰۰۲۲۳۶). dahua به عنوان مرکز ملی فن‌آوری و شرکت آزمایشی مبتکرانه ملی شناخته می‌شود. که شامل ۴ پروژه برنامه Torch ملی، ۵ پروژه ملی صنعتی‌سازی و ۳ پروژه ملی در ارتباط با دستگاه‌های الکترونیکی هسته‌ای، تراشه‌های با هدف بالا و نرم‌افزارهای بنیادی دارد. این شرکت همچنین بیش از ۳،۷۰۰ حق اختراع از جمله بیش از ۲۴۰ امتیاز انحصاری بین‌المللی را درخواست کرده‌است. از سال ۲۰۱۴، طبق برآورده‌ای شرکت تحقیقات بازار ثالث (که قبلا به نام IHS شناخته می‌شد)، شرکت dahua دومین تامین‌کننده تجهیزات نظارت ویدیویی در جهان بوده‌ است. علاوه بر این، برای ۳ سال متوالی در رتبه دوم لیست امنیتی ۵۰ a&s قرار گرفته‌ است.

منبع: سایت داهوا